Ostraha prodejny Kaufland / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaProtektia s.r.o.
ÚvazekHPP, DPP
Mzdaod 23 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pobočku. První kontakt je nutný telefonicky v Po-Pá v době 9:00 - 16:00 h. na č. 734 881 686 nebo na e-mailem: [email protected]

Požadujeme:
čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme). Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe výhodou. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Výškovická 3086/44, Ostrava - Zábřeh, Česko
mzda, plat (hrubý):od 23 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Protektia s.r.o., IČ: 46965076
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Svatava Šašková
telefon:734 881 686
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Protektia u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 23 000 Kč ; Benefity a výhody: Zvláštní prémie: Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, ; Pracovní úvazek: HPP, DPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Výškovická 3086/44, Ostrava - Zábřeh, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.